O Nas

Od lat temat zrównoważonego rozwoju, ekologii i zdrowego żywienia jest nam szczególnie bliski.

W naszej działalności staramy się rozwijać procesy produkcyjne i działalność gospodarczą w zgodzie z naturą.

Otwieramy się na potrzeby wszystkich poszukujących zdrowej i naturalnej żywności, bez chemicznych i sztucznych dodatków.

Jesteśmy dla Was, aby mówić o tym co zdrowe, naturalne i ekologiczne.

Proponujemy Państwu nie tylko bazę produktów, wywodzących się wprost z natury, ale także wiedzę na ich temat, ciekawostki z zakresu zdrowia, urody i zielarstwa, a także przepisy kulinarne z zastosowaniem naszych produktów. Z myślą o tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia stworzyliśmy nasz sklep.

Na naszej stronie będziemy Państwa informować o wszelkich działaniach, które podejmujemy, o spotkaniach zorganizowanych wokół zrównoważonego rozwoju, powstawaniu Centrum Promocji Ekologii i Zdrowego Trybu Życia, bieżącej sprzedaży ekologicznych produktów oraz wielu innych inicjatywach realizowanych razem ze wspólnotami lokalnymi.

Stawiamy na rozwój społeczny i gospodarczy przy pełnej odpowiedzialności za środowisko naturalne. Zrównoważony rozwój to dla nas również włączenie osób wykluczonych w rynek pracy, stąd zarówno w pracę na gospodarstwie ekologicznym w Chudobczycach, jak i w dystrybucję wytworzonych produktów, zaangażowane są osoby długotrwale bezrobotne.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą stroną Centrum Promocji Ekologii i Zdrowego Trybu Życia!