Integracja na sportowo

W sobotę, 30.05.2014 Szkoła Animacja Społecznej zorganizowała w Ośrodku Rekreacyjnym „Nad Jeziorem” w Chudobczycach spotkanie informacyjne na temat projektu, a przy okazji integracyję na sportowo  pt. „Otwarcie sezonu ekologiczno – turystycznego 2015”

Więcej

Dofinansowanie z FIO

Szkoła Animacji Społecznej ma zaszczyt poinformować wszystkich, że po raz kolejny otrzymaliśmy dofinansowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na rok 2015 w ramach działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Więcej

Zielony Bazar

Już jutro (w sobotę, 7 czerwca) zapraszamy na spotkanie z nami na pl. Bernardyński na Zielony Bazar w godzinach od 8.00 do 13.00!

Dzień Dziecka

1 czerwca Fundacja Barka była współorganizatorem Targów Przedsiębiorczości, w ramach których przygotowaliśmy Dzień Dziecka na ul. św. Marcin. Impreza odbywała się pod hasłem „Planeta ES” (ekonomii społecznej), a wśród organizatorów byli jeszcze: Centrum Kultury Zamek, Centrum PISOP, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej.

Więcej

KOLENY SEZON EKOLOGICZNY JUŻ OTWARTY!

Wraz z dniem 1 czerwca ruszamy z kolejnym sezonem „ekologicznym”! Na naszym gospodarstwie i ogrodzie w Chudobczycach praca wre pełną parą. Już w najbliższą niedzielę, podczas obchodów Dnia Dziecka w ramach Tragów Przedsiębiorczości Społecznej, będziecie Państwo mogli kupić nasze pierwsze tej wiosny ekologiczne produkty na ul. św. Marcin w Poznaniu.

Więcej